WAGNER striekacie stroje, pumpy a striekacie pištole pre priemyselné mokré lakovanie. Komplexná ponuka spoľahlivých strojov a pčíslušentsva pre povrchovú úpravu striekaním. Predaj, servis a prenájom striekacej techniky.

WAGNER Industrial solutions logo, WAGNER priemysel

Cenová ponuka na striekaciu pumpu | pištoľ | systém

CHCEM CENOVÚ PONUKU

Striekacie zariadenie WAGNER je zárukou spoľahlivosti a kvality. WAGNER striekacie zariadenie je vyhotovené z nehrdzavejúcej (nerezovej / Sst) ocele a je určené na dlhodobé zaťaženie.

WAGNER Group (WAGNER, Walther Pilot, Reinhardt-Technik a C.A. Technologies) poskytuje perfektne navrhnuté produkty a riešenia na aplikáciu náterových hmôt, lepidiel, tesniacich hmôt,…
Či už ide o drevársky priemysel, v oblastiach infraštruktúry, poľnohospodárstva a stavebných strojov, dopravy, automobilov alebo domácich spotrebičov. Naša striekacia technika je vhodná na všetky aplikície.

Nábytok, steny, záhradné ploty, konštrukčné stroje, mobilné telefóny, ráfiky kolies, kožené pohovky alebo parfumové fľaše. Ťažko nájdeme objekt, ktorý nie je upravený nástrekom – povrchovou úpravou.
Dôvod je zrejmý: okrem iného povrchová úprava určuje funkčnosť, trvanlivosť a príťažlivosť objektu.

TECHNIKUM s.r.o. je Na Slovensku oficiálne zástupenie a distribútor WAGNER Industrial solutions pre mokré lakovanie.

Viac ako 27 rokov skúseností v oblasti povrchovej úpravy a striekacej techniky. Sme na Slovensku hlavným dodávateľom systémov WAGNER Industrial Solutions pre mokré priemyselné lakovanie.
Náš kolektív pravidelne školených odborníkov sa skladá z aplikačných technikov, montážnikov, servisných technikov, projektantov a rozpočtárov, vďaka ktorým dodávame kompletné riešenie pre zákazníka. Vykonávame návrh striekacích systémov, inštaláciu, rýchle dodanie náhradných dielov, výrobu a lisovanie vysokotlakových hadíc a koncoviek, prenájom zariadení a servis.

V našom servisno-školiacom stredisku sme plne vybavený na servis všetkých našich zariadení (aj zariadení iných výrobcov). Vykonávame testy zariadení a náterových hmôt. Vykonávame školenia pre technológov, obsluhu a pre lakiernikov.